Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slávisté: některým nebylo co stříhat

20. 12. 2008
hokejisté v kadeřnickém saloně

Slávisté: některým nebylo co stříhat

Foto: ČTK
 

Včera 14:18
Vyčistit si hlavy od hokeje nebo si je nechat i ostříhat. To byl hlavní důvod včerejšího setkání Slavie v luxusním kadeřnickém salonu Franck Provost v centru Prahy.
reklama

S následnou společnou večeří tak ladili psychiku na další extraligové boje.
„Scházíme se tady prakticky každoročně, jen loni to časově nevyšlo,“ přiblížil Jan Kratochvíl, marketingový manažer Slavie.

Nejdřív se zdálo, že odborníci přes účesy nebudou mít moc práce. Dostavili se totiž borci, jejichž několikamilimetrový vlasový porost velkou údržbu nepotřebuje.

„To jsme se tady sešli,“ smál se Jiří Kalous, při Růžičkových povinnostech u reprezentace slávistický velitel. Obránce Pavel Kolařík, útočník Marek Tomica nebo brankář Adam Svoboda jen přikyvovali.

„Mně stačí prásknout dveřma a je to dole,“ uculovala se gólmanská jednička.
Nakonec se však borci toužící po novém účesu přece jen našli. Mezi prvními usedl na horké křeslo obránce Jiří Vašíček. A široký úsměv ho neopustil, ani když vstával.

„Jsem spokojenej, a moc,“ říkal mnohoznačně. „Zřejmě se sem brzo vrátím.“ Při minulém play off se nechal odbarvit na blond, tentokrát se spokojil se slušivým krátkým sestřihem.

„Uvidíme, na jaře třeba zase něco vymyslím. Nejdřív se ale musíme do vyřazovacích bojů dostat,“ připomněl ne zrovna optimální rozpoložení týmu v poslední době.

Milan Kraft chtěl pod nůžky posadit třináctiměsíčního synka Daniela. Tomu se to však pranic nelíbilo, na židličku si nesedl. „Zatím mu jen babička zkracovala ofinku, a i tak to byl boj,“ přibližoval útočník.

Sám se také ostříhat nedal, čest rodiny zachraňovala manželka Petra.

Hlavní však bylo se sejít jinde než v kabině či na ledě. „Určitě je příjemné pobavit se takhle v civilu, přijít na jiné myšlenky,“ pochvaloval si Kraft.

Pohodu budou slávisté po extraligové přestávce potřebovat, po nepříliš vydařené šňůře zápasů na cizích kluzištích mají co dohánět

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář